KONST / Litografier / Färglitografi 13846524
nr 1384 6524
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 8/24, daterad 1985, Augusti. Motivet: 57x63, yttermått inklusive ram: 103x73 cm
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:44:17
100 kr
200 kr
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad